Pozytywne szkolenie psów "Cztery Łapy"

osoba odpowiedzialna - Grzegorz Dziedzianowicz

tel. 602 881 322

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plac szkoleniowy: Niemcz, ul.Kościuszki 4

P.W. FOTO - PLAN

ul.Przyjazna 11, 85-858 Bydgoszcz

NIP 953-144-62-07

 

 

Error: Embedded data could not be displayed.

 

Wskazówki dojazdu:

Do ośrodka „Cztery Łapy” najłatwiej dojechać samochodem. Z Bydgoszczy możemy jechać ulicą Gdańską lub Alejami Armii Krajowej, po wjechaniu na górę myślęcińską skręcamy w lewo i ulicą Jeździecką dojeżdżamy do Niemcza. Jadąc główną ulicą Niemcza (Bydgoską) skręcamy w lewo w drugą ulicę za szkołą (Smukalska). Z ulicy Smukalskiej skręcamy w prawo w ulicę Kościuszki (drogowskaz na Leśnictwo Jagodowo), gdzie przy lesie (około 800 metrów) znajduje się teren szkoleniowy „Czterech Łap”).

Z miejscowości położonych na północ od Bydgoszczy (Świecie, Chełmno, Koronowo), najprościej w Osielsku na skrzyżowaniu ze światłami skręcić w prawo i ulicą Kolonijną jechać prosto aż przetniemy ulicę Bydgoską i dalej prosto ulicą Kopernika jedziemy aż do skrętu w lewo w ulicę Kościuszki (drogowskaz na Leśnictwo Jagodowo), jedziemy jeszcze około 800 metrów i za lasem znajduję się brama terenu szkoleniowego „Czterech Łap”.

Samochody zostawiamy na terenie ośrodka wzdłuż prawego płotu.