TERMINY SZKOLEŃ - PSIE PRZEDSZKOLE - SZKOLENIE PSÓW DOROSŁYCH

WIOSNA 2020

UWAGA - ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA NA WIOSENNY KURS PSIEGO PRZEDSZKOLA I SZKOLENIA DLA PSÓW DOROSŁYCH

Serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjne Psiego Przedszkola (psy od 10 tygodnia życia do 6 miesiąca), które odbędzie się w niedzielę  8.03.2020  o godzinie 11:00. Zajęcia w tej edycji będą się odbywały w poniedziałki i czwartki na godzinę 18:00

 

Spotkanie organizacyjne szkolenia dla Psów Dorosłych (psy, które ukończyły 7 miesiąc  życia) odbędzie się w niedzielę  8.03.2020 o godzinie 12:30. Zajęcia w tej edycji będą odbywały się w środy o godzinie 18:00 i w niedzielę o godzinie 11:00

 

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zgłoszenia na kurs proszę przesyłać mailem. Ilość miejsc ograniczona. Na spotkanie organizacyjne zapraszam z psami, proszę też o zabranie książeczek zdrowia.

 

 

UWAGA !

Zmiana terenu szkoleniowego. Od czerwca 2015 zapraszam na nowy, atrakcyjny teren szkoleniowy w Niemczu przy ulicy Kościuszki 4. Teren ogrodzony, dwa oddzielne wybiegi zawierające fragmenty lasu,  miejsca parkingowe wewnątrz ogrodzenia.  Urokliwe i spokojne miejsce przyjazne psom. W zakładce „kontakt i dojazd” – szczegółowa mapka i wskazówki dojazdu.

 

 

 

 

 

"Cztery Łapy" Pozytywne Szkolenie Psów Bydgoszcz i okolice.
W ośrodku szkolenia psów "Cztery Łapy" pracujemy tylko metodami pozytywnymi to oznacza, że zachęcamy, motywujemy naszego czworonoga do współpracy z opiekunem.  Nie używamy technik opierających się o sprawianie dyskomfortu lub bólu naszemu psu. Poprzez umiejętne używanie nagród (smakołyków i zabawek) szkolenie staje się dla naszego zwierzaka wspaniałą zabawą, która pogłębia więzi miedzy nim a przewodnikiem. Szkolenie pozytywne w przeciwieństwie do metod tradycyjnych umożliwia naszemu psu samodzielne myślenie a nie tylko ślepe posłuszeństwo podszyte strachem. Metody oparte na pozytywnym wzmocnieniu sprawiają, że pies uczy się chętnie, wymagane umiejętności są szybko przyswajane i przynoszą długotrwałe efekty.  Ponieważ podstawą skutecznego szkolenia jest dobry kontakt właściciela ze swoim podopiecznym na naszych zajęciach to zagadnienie będzie dla nas priorytetem. Wzajemne zrozumienie, zaufanie i szacunek sprawią, że proces szkolenia będzie przyjemny zarówno dla psa jak i dla jego opiekuna. Dzięki pracy szkoleniowej, mądrej socjalizacji z psami, ludźmi i otoczeniem oraz zabawie na torze przeszkód nasze więzi z psem ulegną wzmocnieniu a nasz pupil zyska poczucie bezpieczeństwa i w dużej mierze stanie się przewidywalny. W "Czterech Łapach" będziemy namawiać Państwa do używania klikera. Kliker to małe pudełko, którego dźwięk jest zupełnie inny od wszystkich dźwięków znanych psu. Zawsze brzmi tak samo, jest szybki, precyzyjny i oznacza dla psa zapowiedź nagrody (smakołyk, zabawka, wspólna zabawa). Dzięki precyzji klikera uzyskujemy dużą dokładność pożądanych zachowań, a nasz pies chcąc usłyszeć klikniecie i uzyskanie nagrody będzie bardziej zmotywowany do pracy z przewodnikiem. Zostań przyjacielem swojego psa !


Pozytywne Szkolenie Psów "Cztery Łapy", to:
Psie przedszkole (zajęcia dla szczeniąt w wieku od 9 tygodnia do 6 miesiąca życia).
Szkolenia dla psów dorosłych (przeznaczone dla psów od 7 miesiąca życia).
Szkolenia II stopnia (dla psów, które ukończyły I stopień szkolenia lub posiadają podstawy posłuszeństwa).
Szkolenia indywidualne (na terenie ośrodka, u klienta, w parku).
Szkoleniowe wtorki (spotkania socjalizacyjne z elementami szkolenia + zabawa z psem - po uprzednim kontakcie telefonicznym).


Pozytywne Szkolenie Psów "Cztery Łapy", to:
- miła atmosfera,
- kompetentna i cierpliwa kadra,
- indywidualne podejście,
- niewielkie grupy szkoleniowe (od 3 do 10 psów),
- komfortowe warunki pracy Niemcz ul. Kościuszki 4 ( dwa ogrodzone  i oświetlone tereny),
- możliwość przeprowadzenia zajęć w parku Załuskiego w Bydgoszczy na Osiedlu Leśnym,
- zajęcia indywidualne na terenie klienta,
- profesjonalne pomoce szkoleniowe ( przeszkody agility, tunele, kładka),
- materiały edukacyjne i klikery dla kursantów.